CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS


Temiz kalmış ne bulunur ki çöplükte, Aşkta kirlenir elbet insanlarla birlikte..

8 Mayıs 2009 Cuma

...
Ruhumun daraldığı sıkıcı günlerden birini yaşamaktayım yine..

Şu dört duvar nasılda üzerime üzerime geliyor
içimdekileri anlatsamda hep bi yetersiz kalıyor cümleler sanki tam anlamı ile ifade edememekten herzamanki gibi bugünde yakınıyorum, o halde yazmalıyım diyorum.. Yazmayada ancak elime kağıt kalemi aldığımda yada bilgisayarımın basına geçtiğinde becerebiliyorum İLHAM çok nadir rastlıyor bana yani :)) Yazmaya basladığımda arkama bir bakıyorum ki güzel şeyler çıkarmısım meydana.. Tam anlamı ile içimdekileri ifade edebilecek cümleler bulamasamda zamanla bulmaya yaklaşıyorum sanırım.. :)

İnsanlara anlam vermek çok güç.. Yapılmaması gerekenleri tekrarlamaktan bıkmıyorlar Yorulan yüreğim oluyor.. Sanırım son yıllarda fazlaca asabi oldum sinilerim çokça alt-üst oluyor.. Oysaki ben bu değilim.. Ben oldukca sakin oldukça iyimser merhamet yüklü biriyim.. Halada öyleyim aslında ama yinede Asabi Ve fevri durumlardan soyutlamalıyım kendimi.. Fazlaca iyimserim birde bu herzaman basıma dert olmustur ve yılmamak için direniyorum diyebilirim..

Gözlerimden süzülen damlalar kısa süre değilde çok uzun süre rahatlatabilse beni keşke.. Ozaman hep ağlardım.. Çığlık atmak etrafımdaki herşeyi devirip yıkmak istiyorum ozaman iyi olacakmısım gibi geliyor ruhum rahatlayacakmıs gibi geliyor..


Ahh recep abim ahh Adımımı ezberliyorsun Ekin.. ekin.. ekin.. Ekin olmasaymış ne yaparmıssınız siz merak ediyorum..Ne güzel yüreğimle sohbet ediyordum surada.. Herşeyde Her konuda fikrimi almak zorundamısınız.. Alışın bensizliğe Bugün varım bu ofiste yarın yok olacağım..

Herşey yine alt-üst hoşçakal Blog..
0 yorum: